KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367531

nr 1436 7531

Rune Lundmark

(1924-1985), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 64x38cm, yttermått inklusive ram. 75x50cm

Rune Lundmark, svensk målare född 1924, död 1985.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:14:58

3/12 13:43:58 1      Vinnande bud
6/12 17:51:55 1      justering av budtak

Rune Lundmark

Läs mer om Rune Lundmark